Müşteri Hizmeti: 0086-13868535185

Tüm Kategoriler

Haberler

Ana Sayfa>Haberler

Rpet Sigara dokuma ve Polyester Çantalar

Zaman: 2022-05-30 Hitler: 126

7

RPET, Geri Dönüştürülmüş Polietilen tereftalat veya Geri Dönüştürülmüş PET anlamına gelir 

PET, soda şişeleri, su şişeleri ve yiyecek kavanozları için kullanılan güçlü, dayanıklı ve geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Rpet ise battaniye, araba parçaları, çantalar, ayakkabılar ve daha fazlası gibi ürünlere dönüştürülebilir. 

Rpet, PET'in toplanması, sınıflandırılması ve geri dönüştürülmesiyle üretilir, Daha sonra malzemenin yeni ürünlere dönüştürülebilecek pullar halinde rafine edilmesi, RPET'in PVC'ye alternatif olarak kullanılması, daha yeşil, daha güvenli ve daha temiz bir geleceğe giden yolda büyük bir adımdır. 


YENİ DÜNYA ÇANTALARI 

Süpermarket alışveriş poşetlerinde yeni nesil. 

New World süpermarketi ile dört tasarımımızı içeren en son işbirliğimizi duyurmaktan gurur duyuyoruz. Her çanta, güzel bir şey yaratmak için plastik atıklardan yararlanılarak geri dönüştürülmüş plastik şişelerden yapılan RPET kumaştan yapılmıştır. Her torbada 4 adet plastik şişe bulunmaktadır. Yararlı ve tekrar kullanılabilir! 

Yeni Dünya süpermarketleri için çevre dostu, yeniden kullanılabilir bez çantalar yaratan bu projeye dahil olmak harikaydı. Bunlar en iyi çantalardır; yıkanabilir, çabuk kurur, taşıması hafif ve son derece geniştir. Bunu gerçekleştirdiği için Magenta'ya çok teşekkürler! 

8

Bize Ulaşın: [email protected] 

Whatsapp/Wechat: 0086-13868535185 

www.tryingmepack.com

Sıcak kategoriler